Psihoterapevtska pomoč ob katastrofalnih poplavah

22. Avgust 2023

V teh težkih trenutkih, ko smo priča posledicam nedavnih katastrofalnih poplav, želimo ponuditi podporo vsem, ki ste bili tako ali drugače prizadeti. Zato s sočutjem do vseh prizadetih organiziramo brezplačno psihoterapevtsko pomoč vsem zaposlenim, članom in uporabnikom osebne asistence pri Zvezi paraplegikov Slovenije.
Tistisi, ki se boste odločili  za tovrstno pomoč, pokličite  dr. Aljo Stvarnik, spec. zakonske in družinske terapije. Za termin se dogovorite osebno. tel.: 051 326-155, mail:
alja.stvarnik@axioma-plus.com.

Celotna psihoterapevtska obravnava poteka strokovno in anonimno.
Če še kdo potrebuje katero koli drugo pomoč pokličite  v tajništvo  ZPS tel. št.: +386 (0)1 43-27-138 ali na
info@zveza-paraplegikov.si.
z veseljem, vam bomo priskočili na pomoč in vam tako vsaj malo olajšali in polepšali trenutno težko situacijo.