Podpora čebelarjem paraplegikom pri Zvezi paraplegikov Slovenije

1. November 2021

Linija porcelanastih izdelkov »Čebelice« sodi pod blagovno znamko Alpeks home, ki jo je v sodelovanju s Čebelarsko zvezo Slovenije razvilo podjetje Alpeks.
V današnji družbi pa je nujna tudi skrb za vključenost različnih, mnogokrat žal marginaliziranih, skupin ljudi. Zato so se v podjetju Alpeks na pobudo ČZS in z namenom zavedanja pomena čebelarstva, čebel in tudi vključenosti, odločili delež od prodaje linije »Čebelice,« nameniti čebelarjem invalidom pri Zvezi paraplegikov Slovenije.
Linija »Čebelice« bo od 11. novembra na voljo v vseh trgovinah SPAR in centrih INTERSPAR ter v izbranih kmetijskih zadrugah in na spletni strani www.alpekshome.si. Ni naključje, da se ravno v tem času odvija tudi Tradicionalni slovenski zajtrk, ki prav tako poudarja neverjeten pomen različnih slovenskih lokalnih pridelovalcev.