Finalne tekme NLB Wheel lige v športni dvorani Stožice

12. Januar 2023

Vodja tekmovanja Regionalne NLB Wheel lige Gregor Gračner se je z županom mesta Ljubljana Zoranom Jankovićem in sodelavci dogovoril, da bo finalno srečanje ekip potekalo v športni dvorani Stožice v Ljubljani.

Na delovnem sestanku je župan izrazil veliko podporo projektu finalnega turnirja mednarodne lige, ki bo na sporedu 21. maja 2023. Prvi krog lige so ekipe odigrale v Domu košarke Cedevita v Zagrebu, drugi pa v športni dvorani Aleksandra Nikolića v Beogradu. Zato je nekako razumljivo, da turnir v Sloveniji zaključimo v dvorani kjer potekajo tekme članice ABA lige Cedevita Olimpija Ljubljana.

V organizaciji Zveze paraplegikov Slovenije tekmuje šest ekip - Parasport Slovenia, KKI Zagreb, KKI Vrbas, KIK Zmaj, KK OSI Paramont in KKK Singidunum-Crvena zvezda, generalni pokrovitelj lige je Nova ljubljanska banka, medijski pa Košarka.si.
Vabljeni na ogled tekem - vstop je brezplačen!