»Zajtrk« s koordinatorji invalidskega varstva centrov za socialno delo

21. November 2019

Pri Zvezi paraplegikov Slovenije smo 21. novembra 2019 pod okriljem osebne asistence pripravili zajtrk s koordinatorji invalidskega varstva centrov za socialno delo. Udeležili so se ga udeležili: strokovna vodja za izvajanje osebne asistence Špela Šušteršič, usklajevalec osebne asistence Matej Hrovatin in usklajevalke osebne asistence Tanja Lucin, Suzana Oprešnik, Tjaša Serše in koordinatorji centrov.
S srečanjem smo koordinatorjem želeli predstaviti delovanje Zveze paraplegikov Slovenije, izvajanje storitve osebne asistence in spodbuditi medsebojno sodelovanje na tem področju.
Veseli smo, da so se koordinatorji zajtrka udeležili v takem številu in izrazili pripravljenost za medsebojni dialog. S povezovanjem bomo uspešno premagovali izzive s katerimi se srečujemo pri vsakodnevnem delu.