»Katrca« zbira denar za Zvezo paraplegikov Slovenije in za CO2 aparaturo

10. Maj 2023

Tetraplegik, sin novega lastnika popularne »katrce« Aljoša Habjan iz Selc na Gorenjskem je dejal: "Glede na to, da so ljudje zame veliko prispevali, ko smo po moji nesreči obnavljali dom, je prav, da gre ta dobrodelnost tudi naprej«.
Katrca zdaj zbira donacijska sredstva za Zvezo paraplegikov Slovenije in nakup Co2 aparature. Naprava pomaga pri celjenju kroničnih ran, zmanjšuje občutek mrzlih nog in splošno pozitivno vpliva na počutje. Od tri do sedemkrat poveča arterijski pretok krvi v spodnjih okončinah, ojača se oskrba tkiv s hranili, potrebnimi za obnovo, ter vpliva na tvorbo novih arterijskih kapilar in mikro ožilja. Katrca trenutno svoje plemenito poslanstvo opravlja na Poti spominov in tovarištva na Viču.
Pošljite sms: SMS 1919 – KATRCA10 – KATRCA5.
Vsem donatorjem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje v dobrodelni akciji.