Terme Čatež odpirajo svoja vrata

5. Maj 2021

V Termah Čatež so se na podlagi sproščanja ukrepov odločili, da bodo 15. maja 2021 ponovno odprli del poletne in del zimske Termalne riviere. S tem pa boste lahko ponovno koristili počitniške hišice Zveze paraplegikov Slovenije.
Seveda bo moral vsak ob prihodu v skladu s trenutno uredbo vlade RS dolžan predložiti eno od naslednjih potrdil:
- dokazilo o negativnem rezultatu PCR ali hitrega testa, ki ni starejši od 48 ur;

- dokazilo o prebolelosti covid-19;
- dokazilo o cepljenju;
- otroci do 16 let ne potrebujejo tovrstnih potrdil.
Ob tem pa v Termah Čatež naprošajo vse goste, da redno spremljajo morebitne spremembe uredb, tako v smislu nadaljnjega sproščanja ukrepov ali pa zaostrovanja le teh.
V primeru kakršnihkoli kršitev v zvezi z aktualnimi razmerami je vsak posameznik odgovoren sam.

Kopanje bo ob upoštevanju vseh običajnih omejitev in priporočil NIJZ omogočeno v treh bazenih poletne Termalne riviere in v prvi kupoli zimske Termalne riviere.