Skupinska obnovitvena rehabilitacija v Domu paraplegikov Pacug in dveh zdraviliščih

25. April 2020

Zveza paraplegikov Slovenije je tudi v letošnjem letu organizator skupinske obnovitvene rehabilitacije (SOR) za osebe s poškodbo hrbtenjače.
Zaradi izrednih razmer, ki jih je povzročil koronavirus, se bo v letošnjem letu SOR pričela kasneje kot običajno.
Potekala bo v Domu paraplegikov Pacug (17 dnevni termini) ter v Thermani Laško in Termah Radenci. V zdraviliščih se lahko odločite za 14 ali 17 dnevni termin.
V Domu paraplegikov Pacug naj bi se SOR pričela 1. junija, v Thermani Laško 5. junija, v Termah Radenci pa 22. junija 2020.
Članice in člani vseh pokrajinskih društev Zveze so razpise, prijavnice in termine prejeli po pošti, objavljamo pa jih tudi na spodnjih povezavah.

V seznamu terminov, ki so prispeli po pošti je pripisano, da v 5 in 7 terminu v Zdravilišču Laško zaradi zasedenosti bivalnih kapacitet, SOR koristi lahko največ 10 oseb. Po zadnjih informacijah pa to velja samo za 7 termin

Prijavnica-SORTermini - SOR-RazpisDom-Pacug - Thermana-LaškoTerme-Radenci