Delovni sestanek s predstavniki dveh lig – NLB Wheel in NLB ABA

21. Julij 2022

V prostorih Zveze paraplegikov Slovenije je 21. julija 2022 potekal delovni sestanek z vodstvom ABA lige, na katerem so iskali rešitve, da bi NLB Wheel prešla v izvedbo ligaškega tekmovanja pod okrilje ABA lige.
Sestanek je potekal zelo konstruktivno in pozitivno, vendar je treba še veliko postoriti in uskladiti, da bi ta ideja res zaživela.
Sestanka so se udeležili predstavniki ABA lige: Vanja Velinovski – organizator tekmovanja, Aleksandra Baždarić – vodja marketinga, Ivica Blagović – operativni del in Dubrovko Kmetović – direktor lige ABA.
Prisotni so bili tudi predstavniki NLB Wheel: Dane Kastelic – predsednik Zveze paraplegikov Slovenija, Gregor Gračner – vodja lige NLB Wheel, Mitja Dečman – strokovni sodelavec, Dražen Štrok – strokovni sodelavec.