Kontakt

Podatki o Zvezi Paraplegikov Slovenije

Zveza Paraplegikov Slovenije
Štihova ulica 14
1000 Ljubljana

Telefon: +386 (0)1 43-27-138
Faks: +386 (0)1 43-27-252
Mobitel: +386 (0)51 618-803

E-pošta:
info@zveza-paraplegikov.si
zveza.paraplegikov@guest.arnes.si

Davčna št.: 96624116
Matična št.: 5195411
IBAN: SI56 0317 0100 1146 571
SWIFT (BIC-koda): SKBASl2X
 

Uradne ure

Vsak dan, od ponedeljka do petka od 7. do 15. ure
 

Kontakti zaposlenih in referentov

Dane Kastelic, predsednik:
dane@zveza-paraplegikov.com

Damjan Hovnik, namestnik predsednika:
damjan.hovnik@zveza-paraplegikov.com

Mirjam Kanalec, predsednica skupščine:
mirjam.kanalec@guest.arnes.si

Urška Rendulić, strokovna delavka:
urska.rendulic@zveza-paraplegikov.com

Darja Kos, pisarniška referentka:
darja.kos@zveza-paraplegikov.com

Tatjana Podlogar, knjigovodja:
tatjana@zveza-paraplegikov.com

Veronika Starič, računovodkinja:
veronika@zveza-paraplegikov.com

Janko Zupan, vodja obnovitvene rehabilitacije:
janko.zupan@zveza-paraplegikov.com

Žiga Bajde, vodja počitnikovanja:
ziga.bajde@zveza-paraplegikov.com

Gregor Gračner, vodja športa:
gregor.gracner@zveza-paraplegikov.com

Metod Zakotnik, vodja kulturnih dejavnosti:
metod.zakotnik@guest.arnes.si

Jože Globokar, urednik spletne strani:
joze.globokar@zveza-paraplegikov.com

Barbara Slaček, urednica glasila Paraplegik:
barbara@zveza-paraplegikov.com

Marko Ferluga, direktor Doma paraplegikov Pacug:
pacug.marko@gmail.com