Kontakt

Podatki o Zvezi paraplegikov Slovenije

V lokalna društva Zveze paraplegikov Slovenije je trenutno vključenih 1.073 članov

Zveza paraplegikov Slovenije
Štihova ulica 14
1000 Ljubljana

Telefon: +386 (0)1 43-27-138
Faks: +386 (0)1 43-27-252
Mobitel: +386 (0)31 666-723

E-pošta:
info@zveza-paraplegikov.si
zveza.paraplegikov@guest.arnes.si 
info@zpsasistenca.si.

Davčna št.: 96624116
Matična št.: 5195411
IBAN: SI56 0317 0100 1146 571
SWIFT (BIC-koda): SKBASl2X
 

Uradne ure

Vsak dan, od ponedeljka do petka od 7. do 15. ure
Kontakti zaposlenih in referentov

Dane Kastelic, predsednik:
dane@zveza-paraplegikov.com

Damjan Hovnik, namestnik predsednika:
damjan.hovnik@zveza-paraplegikov.com

Peter Robnik, predsednik skupščine:
peter.robnik63@gmail.com

Urška Rendulić, strokovna delavka:
urska.rendulic@zveza-paraplegikov.com

Darja Kos, pisarniška referentka:
darja.kos@zveza-paraplegikov.com

Janko Zupan, vodja obnovitvene rehabilitacije:
janko.zupan@zveza-paraplegikov.com

Žiga Bajde, vodja počitnikovanja:
ziga.bajde@zveza-paraplegikov.com

Gregor Gračner, vodja športa:
gregor.gracner@zveza-paraplegikov.com

Metod Zakotnik, vodja kulturnih dejavnosti:
metod@zakotnik.net

Barbara Slaček, urednica glasila Paraplegik:
barbara@zveza-paraplegikov.com

Marko Ferluga, direktor Doma paraplegikov Pacug:
pacug.marko@gmail.com

Jože Globokar, urednik spletne strani:
joze.globokar@zveza-paraplegikov.com